Arka Pana 7:1 Parafia św. Jakuba Więcławice

Wynik, strzelcy bramek i kary proszę przesyłać na adres:

Pogrom Czyżyn! MBP liderem!!!

• autor: rafal, 2011-04-28 20:21

MBP 14:0 Czyżyny (7:0)

Bramki:

1:0 Krzysztof Piędel, 2:0 Piotr Grzesiak, 3:0 Sebastian Data, 4:0 Andrzej Kowalik, 5:0 Krzysztof Piędel, 6:0 Andrzej Kowalik, 7:0 Krzysztof Piędel, 8:0 Paweł Pawlarczyk, 9:0 Sebastian Data, 10:0 Sebastian Data, 11:0 Krzysztof Piędel, 12:0 Maciej Rączka, 13:0 Andrzej Kowalik, 14:0 Krzystof Piędel

Klikając "wiecej" można przeczytać relację z meczu oraz zobaczyć bramki Andrzeja Kowalika i Macieja Rączki. W zakładce GALERIA można obejrzeć kilka zdjęć z meczu. Zapraszam do oceniania zawodników!

Mecz z Czyżynami był dla MBP bardzo ważnym pojedynkiem. Wygrana pozwalała objąć  prowadzenie w tabeli i zapewnić komfort psychiczny przed bardzo ciężkimi pojedynkami z czołowymi drużynami naszej ligi. Od samego początku  MBP ruszyło na rywali. Pierwsza akcja, piękne podanie naszego Kapitana do Krzysztofa Piędela, ten mija bramkarza i strzela do pustej bramki! Po chwili błąd popełnia golkiper Czyżyn. Trafia on piłką ambitnie walczącego do końca Piotra Grzesiaka i jest 2:0! Nie mija 5 minut a zdobywamy koleją bramkę! Z autu piłkę wyrzuca Piotr Grzesiak, ta trafia do Sebastiana Daty, który ile sił mknie na bramkę Czyżyn i nie atakowany przez nikogo zdobywa gola. Po chwili odpoczynku na boisku pojawia się Andrzej Kowalik. Było to „wejście smoka”! Mija kilku rywali i zdobywa czwartego gola! Po chwili z 18 metrów strzela ale piłka trafia w słupek. Kolejne minuty to nadal miażdżąca nasza przewaga. Stwarzamy kolejne sytuacje. Bardzo dobrymi podaniami co chwila uruchamiają naszych napastników pomocnicy: Grzegorz Klik i Maciej Rączka. Nasz defensywa kierowana przez dwójkę stoperów Dawida Matija i Tomasza Widlińskiego była praktycznie bezrobotna. Nasi boczni obrońcy Michał Kurczab i Łukasz Ciepiela często włączali się do akcji ofensywnych stwarzając przewagę na połowie rywala. Na 15 minut przed końcem sytuację sam na sam wykorzystuje Krzysztof Piędel i jest 5:0! Po chwili w uliczkę zagrywa Maciej Rączka i Andrzej Kowalik pokonuje bramkarza Czyżyn (bramkę można zobaczyć na filmiku). Siódmą bramkę zdobywa Krzysztof Piędel po podaniu Grzegorza Klika. Na przerwę schodzimy z prowadzeniem 7:0!

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Nadal mieliśmy ogromną przewagę. W 40 minucie Grzegorz Klik pięknym podaniem obsługuje Pawła Pawlarczyka a ten w sytuacji sam na sam zdobywa swojego pierwszego gola i prowadzimy już ośmioma bramkami. Po chwili swoje drugie trafienie w tym meczu zalicza Sebastian Data po podaniu Macieja Raczki. Za chwilę kopia akcji z przed chwili i kolejnego gola strzela Sebastian Data. Prowadzimy już 10:0! W 50 minucie klepką w środku pola zagrali Grzegorz Klik i Maciej Rączka, zagranie do Krzysztofa Piędela, który po raz czwarty pokonuje w meczu bramkarza Czyżyn. Nie mija chwila a ładnie dośrodkowuje z rzutu rożnego Piotr Rosiek, najwyżej wyskakuje Maciej Rączka i jest 12:0 (bramkę można zobaczyć na filmiku)! W 65 minucie swojego trzeciego gola zdobywa Andrzej Kowalik, a rywali dobija Krzysztof Piędel (5 bramek w tym meczu!) ustalając rezultat meczu na 14:0!!!

Podsumowując cały zespół zagrał bardzo dobrze. Kilka akcji było naprawdę bardzo ładnych. Trudno napisać coś więcej, bo rywal tego dnia nie był zbyt dobrze dysponowany i pozwalał nam naprawdę na bardzo dużo. Teraz czeka nas mecz z aktualnym Mistrzem Ligi drużyną Kalinexu, który tak naprawdę pokaże na co stać naszą drużynę w tym sezonie. Tak więc życzę wszystkim odpoczynku podczas „majówki” i pełnej mobilizacji na najbliższy mecz który odbędzie się 12 maja (czwartek) o godzinie 18:00!

Wielkie podziękowania dla naszych kibiców, których jest coraz więcej! Zapraszamy na kolejny mecz będziecie nam bardzo potrzebni!

Bramka Andrzej Kowalik 6:0!

Gol Maciej Rączka 12:0!