Wynik, strzelcy bramek i kary proszę przesyłać na adres:

MBP 3:3 Borek Fałęcki (2:0)

Bramki:

MBP:1:0 Sebastaian Data, 2:0 Filip Ziajko, 3:0 Krzysztof Piędel

Borek Fałęcki: 3:1 Marcin Kępa, 3:2 Wojciech Migdał (karny), 3:3 Piotr Relich

Klikając "więcej" można przeczytać relację ze spotkania.  W zakładce GALERIA można zobaczyć kilka fotek z meczu. Zapraszam do oceniania zawodników.

Po pewnym zwycięstwie nad Arka Pana nasz zespół przystąpił do meczu z Borkiem Fałęckim w bojowych nastrojach chcąc odnieść drugie zwycięstwo w sezonie. Już początek meczu pokazał, że MBP będzie chciało zgarnąć pełną pulę. Prawą strona szarpnął Krzysiek Piędel. Mocno uderzył na bramkę. Z dużymi kłopotami  bramkarz wybił piłkę w bok gdzie na dobitkę poszedł Sebastian Data. W ostatniej chwili został jednak uprzedzony przez jednego z obrońców Borku. Niedługo później było już 1-0 dla MBP. Maciej Rączka przeszedł kilku obrońców i doskonale dograł do Sebastiana Daty, który z metra do pustej bramki dopełnij formalności! Po bramce gra się wyrównała a mecz toczył się głównie w środkowej części boiska. Było dużo walki i mało sytuacji podbramkowych. Gdy już zbliżał się koniec pierwszej połowy rzut rożny dla MBP wykonywał Paweł Butenko. Doskonałe dośrodkowanie świetnym strzałem głową pod poprzeczkę zakończył Filip Ziajko i było 2-0! Należy zwrócić uwagę, że to już drugi gol naszego prawoskrzydłowego głową w tym sezonie! Po przerwie nadal było dużo biegania i walki. Coraz mocniej zaczęło wiać co utrudniało konstruowanie akcji. W 40 minucie błąd obrony Borku, piłkę przejmuje nasz super snajper Krzysztof Piędel i płaskim strzałem w długi róg strzela trzecią bramkę. Po bramce MBP cofnęło się nastawiając się na kontry. Drużyna Borku zaczęła grać coraz śmielej nie mając nic do stracenia. W 50 minucie po jednej z akcji płaskim strzałem po ziemi w lewy róg Marcin Kępa strzela kontaktowego gola. Nie mija 10 minut a w niegroźnej sytuacji jeden z graczy MBP fauluje w szesnastce i sędzia wskazuje na wapno. Wojciech Migdał pewnym strzałem pokonuje naszego bramkarza i zaczęło robić się nerwowo. Chwilę później mogło być 4-2 jednak sytuacji sam na sam z bramkarzem Borku nie wykorzystał Sebastian Data. Czas mijał a rozochoceni gracze gości coraz śmielej atakowali chcąc za wszelką cenę wywalczyć choćby jeden punkt. Po jednej z ich akcji piłkę z linii wybił Tomasz Widliński. W 57 minucie faulowany w okolicach linii bocznej po prawej stronie był jeden z graczy Borka. Piłkę ustawił Piotr Relich. Ni to strzał ni to dośrodkowanie znalazło drogę do bramki ponad kompletnie zaskoczonym bramkarzem MBP. Niestety ten błąd kosztował nas utratę 2 punktów. Do końca wynik już nie uległ zmianie i mecz zakończył się remisem 3:3. Pozostał lekki niedosyt bo przy prowadzeniu 3:0 nie powinniśmy dać sobie strzelić trzech bramek. Wielkie brawa dla naszych rywali za ambicję i wolę walki do samego końca. Nam pozostaje zebrać siły i w kolejnym meczu zagrać lepiej i powalczyć o zwycięstwo! Naszym przeciwnikiem będzie drużyna Ruszczy z którą nie idzie nam za dobrze (dwie porażki po 0:3 w poprzednim sezonie). Czas więc na rewanż!!! Środa 20 kwietnia godzina 18:00!!!