Arka Pana 7:1 Parafia św. Jakuba Więcławice

Wynik, strzelcy bramek i kary proszę przesyłać na adres:

mbpnh@interia.pl

Aktualności

ZACZYNAMY!!!

• autor: rafal, 2011-04-04 09:19

Już jutro mecz MBP - Arka Pana zainauguruje ósmy sezon Nowohuckiej Piłkarskiej Ligi Parafaialnej! W poprzedni sezonie mecze tych drużyn były bardzo emocjonujące. Wiosną Arka prowadziła już 2-0 jednak ambitna postawa graczy MBP dała im ostatecznie remis w ostatnich sekundach 2-2. Rewanż należał już do ekipy z ul. Bulwarowej. Po zaciętym i wyrównanym meczu MBP wygrało 3-1. Na początek rywalizacji w PLP czeka więc nas,miejmy nadzieję ciekawy i emocjonujący mecz!

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!!! Wtorek 05.04.2011 r. godz.17:30!

Sztuczne boisko na KS Hutnik!

W kolejnych dniach zagrają NSPJ z Czyżynami oraz PZU z debiutującą zespołem w naszej Lidze Borkiem Fałęckim. W piątek na zakończenie 1 kolejki zaprezentują się drużyny, które występują od początku istnienia PLP, aktualny Mistrz zespół Kalinexu zagra z Ruszczą.

Zapraszam do zabawy w typowanie wyników poszczególnych spotkań w LIDZE TYPERÓW. Wystarczy wejść w zakładke LIGA TYPERÓW (menu główne), zalogować się i wytypować wyniki.

PS. na spotkaniu kapitanów dokonano 3 zmian w regulaminie.

W punkcie 4 zmieniono wpis "uzupełnienie składu jest tylko możliwe w przerwie między pierwszą a drugą rundą" na "uzupełnienie składu jest możliwe w przerwie wakacyjnej",

W punkcie 6 dodano zdanie "po końcowym gwizdku nie ma możliwosci kontroli zawodnika",

W punkcie 23 w klasyfikacji "Fair Play" dodano karę -20 pkt za oddanie meczu walkowerem.

Wszystkie zmiany zostały naniesione i cały regulamin dostępny jest w zakładce REGULAMIN w menu głównym.