Arka Pana 7:1 Parafia św. Jakuba Więcławice

Wynik, strzelcy bramek i kary proszę przesyłać na adres:

Pewne zwycięstwo z GROMEM!

• autor: rafal, 2010-06-17 20:54

GROM - MBP 2:6 (0:3)

Bramki:

0:1 Michał Kurczab, 0:2 Krzysztof Piędel, 0:3 Ryszard Foksiński, 0:4 Paweł Butenko, 0:5 Paweł Butenko, 0:6 Krzysztof Piędel, 1:6 ?, 2:6 ?

PS. Klikając "więcej" można przeczytać relacje ze spotkania, w dziale GALERIA można zobaczyć kilka zdjęć z meczu.

Paweł Spytek

Tylko jeden dzień przerwy po spotkaniu z PZU odpoczywali piłkarze MBP. W czwartkowe popołudnie przyszło im się zmierzyć z ekipą GROMu. Od pierwszych minut zarysowała się przewaga naszego zespołu. W 10 minucie obejumujemy prowadzenie po bardzo dobrze wykonanym rzucie rożnym. Piękną główką popisał się nasz "czarny koń" Michał Kurczab. 8 minut później kolejna bramka dla MBP! Tym razem obronę GROMu wymanewrował Krzysztof Piędel i pięknym płaskim strzałem podwyższył prowadzenie na 2:0! W 28 minucie było już 3:0. Po ładnej akcji całego zespołu w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Ryszard Foksiński i ładnym strzałem zdobył kolejną bramkę. Takim rezultatem zakończyła się pierwsza połowa. Po zminaie stron nie zwalnialiśmy tempa. Na początku drugiej części gry dwa trafienia dołożył Paweł Butenko i było już 5:0. W 50 minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Krzysztof Piędel i prowadziliśmy 6:0! Ostatnie 15 minut to przestuj w naszej grze. We znaki dał się wtorkowy mecz z PZU. Opadliśmy trochę z sił i rywalowi udało się zdobyć dwa gole. Cieszy skuteczność z którą ostanio mieliśmy kłopoty. Oby tak w kolejnych meczach udawało się strzelać choćby tyle bramek co z GROMem!