Wracamy do gry?!

• autor: Kapitan13, rafal, 2010-05-19 20:10

Jeśli warunki pogodowe będą na tyle dobre,aby kontynuować rozgrywki w PLP to w przyszłym tygodniu zostanie rozegrana druga zaległa kolejka.

W następnej kolejności zostanie rozegrana siódma kolejka i jak dobrze pójdzie rozpoczniemy rundę rewanżową. Na razie jest dodany terminarz trzech rewanżowych kolejek i zaległych spotkań, ale jeśli będą korzystne warunki to rozegramy jeszcze jedną lub dwie. Mecze byłyby rozgrywane dwa razy w tygodniu tak jak dwa lata temu o godzinie 18:00 i 19:30 - czas pokaże.

2 zaległa kolejka zmiany:

Mecz poniedziałkowy NSPJ-Arka zostaje przełożony na piątek (28.05) na godzine 18:00. Mecz wtorkowy MBP-GROM rozpocznie się o godz 18:45. Pozostałe mecze drugiej zaległej kolejki godz 18:00.

W ZAKŁADCE TERMINARZ ROZGRYWEK MOŻNA SPRAWDZIĆ TERMINY ZALEGŁYCH SPOTKAŃ ORAZ TERMINY 3 KOLEJEK RUNDY REWANŻOWEJ.

Proszę na bieżąco śledzić stronę, gdyż w każdej chwili mogą pojawić się jakieś zmiany.

PS. Zapraszamy do typowania wyników zaległej 2 kolejki w zakładce LIGA TYPERÓW (wystarczy się zalogować, dla najlepszego typera w sezonie przewidziana nagroda!)

autor: ~anonim 2010-05-24 08:12:05

avatar Jaka powodzi?Panowie nie przesadziajmy z tym szybkim nadrabianiem meczy,lepiej wydluzyc sezon niz grac na wariata tyle meczy.dajmy czas druzyna na przygotowanie bo jak widac na tabeli kazdy sie pcha na majstra.

autor: ~rafal 2010-05-24 12:47:36

avatar tak najlepiej grać w lipcu i sierpniu, żeby każdy mógł spokojnie przygotować się do meczy, podglądać rywali, ustalać taktykę... heheheh

autor: ~anonim 2010-05-25 08:07:16

avatar Wrzesien pazdziernik i polowa listopada nie istnieje?,ale widzie ze pan Raral w tych miesiacach bedzie lezal pod koldra i paznokcie obgryzal czekajac na zime.

autor: ~rafal 2010-05-25 10:01:32

avatar Panie anonim wrzesien i pazdziernik caly bedziesz gral czyli jakies 8 kolejek (policz miesiac ma 4 tyg), miej nadziej zeby znowu nic nie wypadlo, powodzie, inne zdarzenia losowe,a w listopadzie z pogoda moze byc juz roznie wiec ochłoń troche bo w lipcu i sierpniu ludzie maja wakacje rodziny i wyjazdy i trudno wymagac zeby mogli rozgrywac wtedy mecze.

Arka Pana 0:2 MBP