Wynik, strzelcy bramek i kary proszę przesyłać na adres:

Bramki dla MBP:

Marcin Tekieli (cztery), Paweł Spytek

Klikając "więcej" można przeczytać relacje z meczu.

Zapraszam do oceniania zawodników (trzeba się zalogować)

Po kilku miesiącach oczekiwania, wreszcie mogliśmy poczuć smak rywalizacji ligowej. Naszym pierwszym rywalem była ekipa NSPJ. Po ostro przepracowanej zimie :-) (aż czterech spotkaniach pod balonem), pełni obaw o … frekwencje czekaliśmy na ten dzień z niecierpliwością. Okazało się jednak (na szczęście), że nie było najgorzej i frekwencja dopisała! Początek meczu to wzajemne badanie się. Obie drużyny grały głównie w środku, było dużo walki. Jak zwykle piłką lepiej operowała drużyna z os. Teatralnego , ale my wyprowadzaliśmy groźne kontry. Bardzo szybki i silny, nasz napastnik, Marcin Tekieli  doprowadzał obrońców NSPJ do lekkich stanów przed zawałowych, co chwila absorbując ich uwagę. Na szczęście dla nas dwa razy przed przerwą obrońcy NSPJ zostali w tyle i Marcin mół cieszyć się z dwóch bramek! Prowadzimy więc do przerwy 2:0. W tym miejscu muszę nadmienić, że nasz zespół bardzo mądrze bronił się w pierwszej połowie i mimo optycznej przewagi rywali, to sytuacji bramkowych nie mieli zbyt wiele. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. NSPJ nadal grało piłką, my się mądrze broniliśmy i wyprowadzaliśmy kontry. Podobnie jak w pierwszej części gry tak i teraz dwie takie kontry zakończyły się golami. Ich strzelcem niezawodny Marcin Tekieli! Prowadzimy 4:0 i wszyscy jesteśmy w… szoku! Chwilę później NSPJ strzela ładnego gola. Piłka poszybowała w samo okienko naszej bramki. Nie minęła chwila a my strzelamy piątego gola. Kolejna kontra, którą tym razem wykańcza Paweł Spytek, który powrócił po trzech latach do naszej drużyny z wakacji na Karaibach! Drużyna z osiedla Teatralnego strzela w końcówce drugą bramkę i mecz kończy się wynikiem 5:2 dla MBP! Pochwalić należy cały zespół za walkę i zaangażowanie oraz za trzymanie (w miarę ) dyscypliny taktycznej. Oby w kolejnych spotkaniach szło nam tak dobrze a mistrz po latach wróci na Bulwarową ;-)

Kolejne spotkanie MBP rozegra w poniedziałek tj. 27 kwietnia o godzinie 19:30. Rywalem będzie zespół  z Parafii św. Jakuba z Więcławic. Zbiórka o godzinie 19:00.