Zwycięskie przetarcie przed ligą

• autor: rafal, 2013-04-19 22:27

W sparingowym meczu rozegranym na boiku Krakusa MBP pokonała Ruszczę 5:2. Pierwsze trafienie w nowym sezonie jak przystało na Kapitana zaliczył Andrzej Kowalik, który strzałem przy słupku dał prowadzenie naszej drużynie. Po chwili Ruszcza wyrównała. Druga bramkę strzałem zza pola karnego zdobył dla nas Maciej Raczka i na przerwe schodziliśmy z prowadzeniem 2:1. Trzeciego gola zdobył Paweł Butenko, który wymanewrował obronę oraz bramkarza Ruszczy i strzałem do pustej bramki dopełnił formalnosci. Ruszcza nie odpuszczała i zdobyła drugą bramkę. Czwartego gola strzelił Michał Kurczab, który wykończył ładnym strzałem przy słupku akcję całego zespołu. Piątego gola dołożył Mateusz Dobosz i mecz zakończył się wynikiem 5:2. Sparing bardzo pożyteczny (tym bardziej że nie gralismy regularnie przez całą zimę). Gra momentami była ciekawa. Być może w czwaretk zagramy z oldboyami Wawelu. Proszę śledzić informację na stronie. MBP wystapiło w następującym składzie: Tomasz Widliński (obroniony karny i dobitka, kilka świetnych interwencji, dla mnie man of the match), Dawid Matij, Ks. Marek Ostapiszyn, Michał Kurczab, Rafał Osemlak, Piotr Grzesiak, Jan Sobas, Filip Ziajko, Paweł Butenko, Grzegorz Małeczek, Maciej Rączka, Andrzej Kowalik, Mateusz Dobosz oraz dwóch młodzieżowców których nazwisk nieznam (przepraszam Panowie). Dziękujemy drużynie Ruszczy za pożyteczny sprawdzian i życzymy sukcesów w nadchodzącym sezonie!

MBP 0:3 Kalinex