LIGĘ CZAS ZACZĄĆ!

• autor: rafal, 2012-04-11 08:36

Po długiej zimowej przerwie na boisko przy Suchych Stawach wracają piłkarze Nowohuckiej Piłkarskiej Ligi Parafialnej. W sezonie 2012 w lidze zagra 6 drużyn. Niestety PZU i Czyżyny nie skpompletowały swoich składów i musiały zrezygnować ze stratu. Już w 1 kolejce dojdzie do kilku ciekawych pojedynków. Rywalizację w lidze rozpocznie mecz Organizatora drużyny MBP z lokalnym rywalem Arką Pana. Mecze tych drużyn zawsze były bardzo emocjonujące i trzymające w napięciu do ostatniej minuty. Trudno więc jednoznacznie wskazać faworyta a wynik tej rywalizacji pozostaje sprawą otwartą. W drugim meczu tej kolejki zagraja Ruszcza z NSPJ. Ruszcza solidnie przepracowała okres przygotowawczy co tydzień trenując na orliku w Wadowie i rozgrywając kilka spotkań sparingowych. O druzynie NSPJ trudno natomiast coś napisać, nie uczestniczyli też w turnieju poprzedzajacym start ligi, więc jaką prezentują formę zobaczymy dopiero w rywalizacji ligowej. I na koniec  kolejki pierwszy hit tej wiosny, aktualny Mistrz Kalinex podejmie głównego pretendenta do tytułu zespół PKS Victoria Borek Fałęcki. W turnieju przed ligą padł remis 3:3 więc zapowiada się bardzo ciekawie. Z uwagi na małą liczbę rozegranych spotkań, każdy mecz będzie bardzo ważny.

Zapraszam do zabawy w typowanie wyników 1 kolejki. Wystarczy się zalogować, po czym kliknąć w menu "Liga Typerów' i tam obstawić dokładny wynik.

TVP Kraków - MBP