TERMINARZ NA KWIECIEŃ

• autor: rafal, 2012-04-01 12:43

W zakładce TERMINARZ   dostępny jest rozkład gier na kwiecień. W związku z remontem boisk bocznych na Hutniku wtorki w miesiącu kwietniu zostają wyłączone z gry. Co do maja, musimy czekać na odpowiedź Hutnika i dalszy rozwój sytuacji.

UWAGA! W 1 kolejce zmianie ulega godzina meczu Kalinex - PKS VICTORIA Borek Fałęcki. Mecz rozpocznie się o 18:30 (w razie pochmurnego nieba zostanie włączone oświetlenie na drugą połowe).

W pierwszy tydzień maja tzw. "mega długi" weekend majowy nie gramy.

Co do kwesti rozegrania trzech rund wszystko ma się wyjaśnić pod koniec kwietnia.

autor: ~anonim 2012-04-01 20:48:23

avatar Jak pod koniec kwietnia ?? Taka decyzja powinna być podjęta przed 1-szym meczem. Co tu się zastanawiać. Kolejek wychodzi przy 6-ciu drużynach wychodzi 15, jeśli byłoby 8 drużyn to kolejek jest 14 (w systemie 2 rundowym ). Co to jest 10 meczów.

autor: ~rafal 2012-04-02 09:54:13

avatar niema nad czym się zastanawiać a jedyną przeszkoda jest boisko. hutnik zaraz zaczyna remont jednego boiska (juz sa male problemy i zmiany w terminarzu), w maju ma ruszyc remont drugiego i robi sie bardzo ciasno (treningi seniorow i innych grup mlodziezowych). Zarzadzajacy boiskiem ma wszystko wiedziec pod koniec kwietnia lub na poczatku maja jak bedzie dostepne boisko (maj, czerwiec) i wtedy decyzja. gorzej jak podejmiemy decyzje ze gramy a boiska brak. z tego co wiem Organizator i wszystkie druzyny sa za trzema rundami. cierpliwosci

Ruszcza 1:6 MBP