ZACZYNAMY!

• autor: rafal, 2011-09-04 20:54

Już we wtorek 6 września wracamy na boisko po wakacyjnej przerwie aby dokończy rozgrywki Piłkarskiej Ligi Parafialnej w sezonie 2011. Na początek zmierzą się drużyny PKS Victoria Borek Fałęcki z Czyżynami. W środę bardzo ważny mecz dla układu drugiej połowy tabeli w którym zagrają Arka Pana z PZU. W czwartek również czeka nas ciekawy pojedynek. Coraz groźniejsza Ruszcza spotka się z walczącą o podium drużyną NSPJ. Na koniec prawdziwy HIT KOLEJKI w którym zagrają lider z wiceliderem, czyli MBP - Kalinex. Ten mecz może zdecydować kto zostanie mistrzem w 2011 roku. Jak widać czeka nas bardzo emocjonujący i ciekawy tydzień. Zapraszam wszystkich do typowania wyników poszczególnych meczy w LIDZE TYPERÓW.

W zaległym meczu 7 kolejki, który rozegrano w czwartek 1 września Ruszcza zremisowała 3:3 z Borkiem Fałęckim

UWAGA!

Przez cały tydzień nie będzie aktualizowana strona (wyniki, tabela) gdyż wyjeżdżam i nie będę miał możliwości wpisywania wyników itp. Jednak bardzo proszę po każdym meczu osoby odpowiedzialne w poszczególnych drużynach o wysłanie wyniku, strzelców i kary na adres mbpnh@interia.pl na bieżąco. Wszystko zostanie nadrobione najpóźniej do niedzieli 11 września.

15 finał Pól Nadziei