Na wakacje LIDEREM MBP!!!

• autor: rafal, 2011-06-22 20:23

Czyżyny 1:12 MBP (1:7)

Bramki dla MBP:

Sebastian Data (cztery), Maciej Rączka (dwie), Andrzej Kowalik, Piotr Grzesiak, Grzegorz Klik, Filip Ziajko, Paweł Spytek (karny), Łukasz Ciepiela

Klikając "więcej" można przeczytać relację z meczu. W zakładce GALERIA można obejrzeć obszerną porcję zdjęć autorstwa Magdy i Darka (dzięki!). Zapraszam do oceniania zawodników.

W ostanim meczu przed wakacjami przyszło nam się zmierzyć z najsłabsza ekipa w lidze drużyną Czyżyn. Po wygranej dzień wcześniej ekipy Borku z Kalinexem mielismy swiadomość, że zwycięstwo zapewni nam fotel lidera przed wakacyjną przerwą. Przystąpiliśmy więc do meczu z ogromną chęcia zwycięstwa, choć w lekko eksperymentalnym zestawieniu. Piłkę na środku boiska ustawili Nasz Kapitan Andrzej Kowalik i wracajacy po bardzo ciężkiej kontuzji Ryszard Foksiński. Szcześliwe rozpoczęcie, weteranów Naszej druzyny, zaowocowało odrazu golem! Jego strzelcem został Maciej Rączka po dobrze wykonanym rzucie rożnym. Nie mija chwila i jest 2:0! Znowu strzelcem Maciej Rączka tym razem z rzutu wolnego! Kolejne minuty to festiwal goli z nasze strony. Kolejne bramki strzelają Sebastian Data (klasyczny hat-trick), Piotr Grzesiak i Grzegorz Klik. W między czasie bramke strzelają Czyżyny i do przerwy prowdzimy 7:1! Po zaminaie stron obraz gry nie ulega zmianie i MBP kontrolując grę zdobywa koleje bramki. Ich autorami są (niepamiętam w jakiej kolejności) Andrzej Kowalik, Łukasz Ciepiela, Filip Ziajko, i z rzutu karnego Nasz bramkarz Paweł Spytek. Swoje czwarte trafienie w tym meczu dokłada Sebastain Data i mecz kończy się naszą wysoką wygrana 12:1!

Podsumowując wygrywamy pewnie i wysoko ten mecz i zasiadmy na fotelu lidera przynajmniej do września! Szkoda jedynie, ze nasz superstrzelec Krzysztof Piędel nie powiększył swojego dorobku bramkowego mimo kilku świetnych sytuacji (nie strzelił między innymi rzutu karnego-obrona bramkarza). Po meczu całą drużyną udaliśmy się do "Dziupli" gdzie przy szklaneczce złocistego napoju podsumowaliśmy całą rundę. Należy podkreślić, że w spotkaniu uczestniczyli prawie wszyscy członkowie druzyny (niektórych zabrakło tylko ze względu na długi weekend i wyjazdy, lub obowiązki). Wszystkich zawodników, którzy stopniowo opuszczali "Dziuple" żegnały gromkie brawa i huralne śpiewy. Zabawa była przednia! Teraz czas na relaks i szlifoweanie formy na arcyważne spotkania we wrześniu. Od siebie życzę wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji i jak najwyższej formy jesienią! Wielkie podziękowania również dla stałej grupy Naszych kibiców! Prosimy o wsparcie w trzech najważniejszych meczach, które przed nami.

W najbliższym czasie ukażą się artykuły podsumowujace nasze dokonania w 11 kolejkach PLP oraz podsumowanie całej ligi. Zapraszam do odwiedzania naszej strony na nadmorskiej plaży, nad jeziorem i na górskich szlakach!

autor: ~aaa 2011-06-28 10:13:45

avatar miałeś dać tytuł "Sebastian Data ma patent na Czyżyny" ... "nasz rasowy napastnik popisał się strzeleckimi umiejętnościami strzelając 7 z 10 bramek właśnie z tym przeciwnikiem" :)

autor: ~anonim 2011-07-01 12:24:25

avatar on wam jeszcze pokaże!

autor: wandzia7227 2011-07-01 13:56:36

Profil wandzia7227 w Futbolowo szkoda tylko ze nie wykorzystuje setek z mocniejszym przeciwnikiem a mial ich wiecej niz strzelonych z czyzynami, oby sie przelamal z kalinexem

autor: ~anonim 2011-07-01 14:45:24

avatar wyrzucić go ze składu!bez użyteczny zawodnik!

autor: ~rafal 2011-07-02 00:15:15

avatar moim skromnym zdaniem Sebastian strzeli kilka bramek we wrzesniu ktore zdecyduja o Naszym Mistrzostwie i urwie wszelkie komentarze... wierze w niego i jestem przekonany ze bede sie smial na jesieni z komentarzy powyzej... poki co pogody i udanych wakacji, zebysmy szczesliwie spotkali sie w komplecie we wrzesniu! :-)

Uroczyste zakończenie jubileuszowej X edycji Piłkarskiej Ligi Parafialnej cz. 1