MBP - strona nieoficjalna

PKS Victoria Borek Fałęcki 3:0 MBP
NSPJ 1:0 DP Ruszcza

INFORMACJA O MECZACH:

Wynik, strzelcy bramek i kary proszę przesyłać na adres:

mbpnh@interia.pl

O Klubie MBP

Drużyna powstała 2.09.2002r. z inicjatywy Ks. Proboszcza Józefa Gwozdowskiego SAC Ks. Marka Ostapiszyna SAC oraz Andrzeja Kowalika (obecnego kapitana drużyny) Pierwszy mecz został rozegrany z okazji odpustu parafialnego w 3 rocznicę powstania parafii Matki Bożej Pocieszenia (ul. Bulwarowa). Przygoda z piłką trwa do dzisiaj, przez te lata rozegraliśmy kilkanaście meczy towarzyskich oraz charytatywnych na rzecz Hospicjum Św. Łazarza oraz Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" Naszymi przeciwnikami min. byli: Artyści Krakowa, Telewizja Kraków, Radni Nowej-Huty, Krakowska Policja, Krakowska Straż Miejska, Oldboye Wisły Kraków, Krakowscy dziennikarze, Wojsko Polskie, Reprezentacja Sejmu RP oraz atrakcja ubiegłego roku pierwszoligowy kobiecy zespół KS. PODGÓRZE Kraków. W 2004 r. zorganizowaliśmy amatorską ligę parafialną, a w obecnym roku odbędzie się 6 już edycja tych rozgrywek. W ubiegłym roku występowało 10 drużyn reprezentujących nowohuckie parafie. W 2005r. byliśmy zwycięzcami tejże ligii.

MBP-Arka Pana
Ładowanie...